W sobotę w ramach rozgrywek 1. Ligi piłkarze Slaviia Praga podejmą zawodników Czeskie Budziejowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Liga: Slavia Praga – Czeskie Budziejowice

Liga: Slavia Praga – Czeskie Budziejowice

Slavia zdobyła w tym sezonie mistrzowski tytuł. Obecnie po trzydziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż osiemdziesiąt trzy punkty i dziś mogą z kibicami na stadionie świętować.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjeździ z piłkarzami Jablonca. Po wyrównanym meczu padł remis. Warto zaznaczyć, że Slavia nie przegrała w tym sezonie żadnego meczu. W ich drużynie nie zagrają Boril, Holes, Hovorka, Kovar, Masopust, Provod, Stanciu i Tecl.

Czeskie Budziejowice to klub, który ma zapewnione utrzymanie. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu trzech rozegranych meczach trzydzieści osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Slocacko. Był to bardzo wyrównany mecz, ale rywale szybko zdobyli gola na 1:0 i dowieźli ten wynik do końca. W ich zespole nie wystąpią Colic oraz Talovierov.

Slavia rundzie jesiennej ograła najbliższego rywala, aż 6:0. W meczu u siebie mimo kontuzji kilku graczy będą chcieli wygrać, aby w ostatnim meczu, granym na swoim terenie przypieczętować ten sezon zwycięstwem.

MecTypKursBukmacher
Slavia Praga – Czeskie Budziejowice11,27STS
Poprzedni artykułBundesliga – Baraż o utrzymanie: Kiel – FC Koeln (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Turcja – Gwinea (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.