Specjalną ofertę promocyjną nowych użytkownikom przygotował bukmacher STS. Każdy nowy gracz może skorzystać chociażby z freebetu o wartości 29 złotych oraz premii za pierwszy depozyt do 1200 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Aktualny kod promocyjny bukmachera STS

Aktualny kod promocyjny bukmachera STS

Punkty stacjonarne bukmacherów obecnie są nieczynne. Jedynie pozostaje obstawienie online.

Jeden z legalnych bukmacherów w Polsce STS oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać 29 złotych bez dokonywania żadnej wpłaty oraz premie za pierwszy depozyt nawet do 1200 złotych.

Chcąc skorzystać z tych bonus w pierwszej kolejności gracz musi dokonać rejestracji konta. Zrobić to można jedynie na stronie www.STS.pl.

Kod promocyjny w STS 2020

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS to „BETONLINE”. Należy go wpisać podczas rejestracji konta. Wówczas pakiet powitalny zostanie automatycznie aktywowany.

W dodatku na koncie gracza znajdzie się darmowy bonus o wartości 29 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na obstawianie meczy.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy bonus do 1200 złotych

Każdy użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na darmowy bonus, który może wynieść maksymalnie nawet 1200 złotych:

Przykład: Typer dokonał depozytu o wartości 750 złotych. W zamian otrzyma o takiej samej wartości. Razem gracz będzie posiadał 1500 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betgames w STS

Bukmacher STS oprócz obstawiania męczy oferuje typerom Betgames, a można tam grać chociażby w gry karciane online.

Usługa Betgames to legalna gra w karty. Dostępne są tam graczom takie gry, jak poker, wojna oraz bakarat. Użytkownicy legalnie mogą w nie grac i to prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułA-League: WS Wanderes – Sydney FC (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Biełszyna – FC Mińsk (Typ i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.