W piątek w ramach rozgrywek 2. Bundesligi piłkarze Nurnberg podejmą zawodników Aue . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 2.

Bundesliga: Nurnberg – Aue

Bundesliga: Nurnberg – Aue

Nurnberg to jeden z najsilniejszych zespołów, jakie można znaleźć na tym poziomie rozgrywkowym. Dlatego ich pozycja w tabeli jest tym bardziej niezrozumiała. Obecnie po dwudziestu sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów i lokują się na piętnastym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami St. Pauli 0:1 i była to ich druga porażka z rzędu.

Aue to z kolei klub, którego potencjał kadrowy oceniłbym na górne miejsca dolnej części tabeli. Aktualnie zajmują jednak szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach trzydzieści siedem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Sandhausen 3:1 i z optymizmem mogą patrzeć na kolejne mecze. Wygląda bowiem na to, że utrzymali przez przerwę dobrą dyspozycję.

W rundzie jesiennej piłkarze Aue pokonali u siebie zawodników Nurnberga 4:3. Trudno ocenić faworyta w najbliższym meczu. Gospodarze mają mocniejszą kadrę, ale to rywale grają lepiej. Sam mecz może być po raz kolejny wyrównany i myślę, że dwie bramki tutaj padną.

MeczTypKursBukmacher
Nurnberg – Aue +1,51,26LVbet
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Din. Minsk 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułLegalny bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom. Bonus nawet 50%.
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.