Pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych oferuje każdemu graczowi na start bukmacher BetClic. Z tej formy bonusu będzie mógł skorzystać gracz pod warunkiem, że wpisze hasło promocyjne. Znaleźć je można poniżej w artykule.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które wcześniej nie posiadały konta u legalnego bukmachera BetClic Polska. W skład pakietu powitalnego u tego operatora wchodzi Cashback, czyli pierwszy zakład ryzyka do 550 złotych.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej formy promocyjnej musi w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.BetClic.pl.

Proces założenia konta nie zajmie typerowi zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, m.in. imię oraz nazwisko.

Kod promocyjny BetClic 2020

Gracz, który chce skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka w pierwszej kolejności typer musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Użytkownik musi mieć na uwadze fakt, że później możliwości wpisania tego hasła nie będzie posiadał.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków graczowi pozostaje już dokonane depozytu i zagranie pierwszego zakładu, który to jest objęty Cashbackiem.

Kupon jak zostanie rozliczony jako przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ bukmacher BetClic dona typerowi zwrot całej stawki do 550 złotych.

BetClic Polska online

Zakłady bukmacher BetClic Polska oferują graczom darmowe bonusy za obstawienie spotkań. Poza tym dostępne są Jackpoty.

Warto jest mieć na uwadze, że typerzy mogą skorzystać z aplikacji mobilnej oraz TV BetClic, w której to gracze mogą w pełni legalnie i to online oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPlusLiga: Skra Bełchatów – ZAKSA (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: AC Milan – Torino (Typ i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.