W piątek w ramach rozgrywek A-League piłkarze Brisbane Roar podejmą zawodników Newcastle Jets. Początek spotkania zaplanowano na 9:30. Zapraszamy na analizę!

A-League: Brisbane Roar – Newcastle Jets

A-League: Brisbane Roar – Newcastle Jets

Brisbane Roar to stosunkowo młody klub założony w 2004 roku. W poprzednim sezonie zespół ten uplasował się na przedostatnim, dziewiątym miejscu. Przed obecnym sezonem ponownie byli wymieniani w gronie faworytów do zajęcia jednego z ostatnich miejsc w tabeli.

Tymczasem w porównaniu z poprzednim sezonem spisują się fantastycznie. W dwudziestu jeden ligowych kolejkach zdobyli trzydzieści dwa punkty i lokują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce pokonali u siebie piłkarzy ostatniego w tabeli Central Coast Mariners 1:0.

Newcastle Jets to bardziej utytułowany klub, który był mistrzem Australii z 2008 roku. Przed tym sezonie chcieli zająć miejsce w najlepszej piątce, ale ten sezon jest dla nich rozczarowujący. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli (na jedenaście drużyn), mając po dwudziestu rozegranych meczach dwadzieścia jeden punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu zaprezentowali się bardzo dobrze, pokonując na wyjeździe zawodników Adelaide United 3:0. Było to ich drugie zwycięstwo z rzędu i wygląda na to, że odzyskują dobrą formę.

Mecz pomiędzy tymi drużynami ma pewien paradoks. Gospodarze tego meczu są słabsi kadrowo, ale spisują się lepiej. Goście odzyskują jednak formę, a zbliżający się mecz powinien być emocjonujący i padnie w nim kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Brisbane Roar – Newcastle Jets +1,51,20STS
Poprzedni artykułSuper Lig: Goztepe – Rizespor (Typ i Analiza)
Następny artykułA-League: WS Wanderes – Sydney FC (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.