W piątek w ramach rozgrywek A-League piłkarze Melbourne city podejmą zawodników Adelaide United . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 9:30. Zapraszamy na analizę!

A-League: Melbourne City – Adelaide United

A-League: Melbourne City – Adelaide United

Melbourne city to klub głodny sukcesów. W 2019 był to, Finalista pucharu FFA Cup, jednak włodarze tego klubu chcą sukcesu ligowego. Po zakończonym poprzednim sezonie Warren Joyce został zwolniony ze stanowiska trenera, a zastępujący go Francuz Erick Mombaerts spisuje się na medal. Melbourne City spisuje się pod jego wodzą bardzo dobrze. 

Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu trzech rozegranych meczach czterdzieści punktów na swoim koncie. W poprzedniej kolejce dosyć niespodziewanie przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami Newcastle Jets 1:2.

Adelaide United to znacznie słabszy zespół, które celem jest po prostu dobra gra, który przynosi systematycznie punkty. Nikt nie wymaga jednak od nich, nie wiadomo jakich rezultatów. Aktualnie zajmują siódme miejsce (na jedenaście możliwych), mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach dwadzieścia siedem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu przegrali mecz przed własną publicznością z zawodnikami dziewiątego w ligowej tabeli Newcastle Jet 0:3. Była to dotkliwa porażka, a dodatkowo trzeba zaznaczyć, że przegrali tym samym już trzeci mecz z rzędu.

Gospodarze piątkowego meczu mają znacznie silniejszą kadrę, a dodatkowo spełniają pokładane w nich nadzieje. Rywale są słabsi, a po dobrych meczach teraz dopadł ich kryzys. Wątpię, aby mieli przełamać się z zawodnikami Melbourne City i gospodarze są dla mnie zdecydowanymi faworytami.

MeczTypKursBukmacher
Melbourne City – Adelaide United 1(DNB)1,35Totolotek
Poprzedni artykułEkstraleague: Soligorsk – Neman Grodno (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Ruch Brześć – Eniergietyk-BDU (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.