W sobotę w ramach rozgrywek A-League piłkarze WS Wanderes podejmą zawodników Sydney FC. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 9:30. Zapraszamy na analizę!

A-League: WS Wanderes – Sydney FC

A-League: WS Wanderes – Sydney FC

WS Wanderes to stosunkowo młody klub założony w 2012 roku. Miał on jednak już kilka sporych sukcesów. Jest to bowiem zwycięzca sezonu zasadniczego w 2013 roku oraz triumfator Azjatyckiej Ligi Mistrzów w 2014 roku. Ich liga jest bardzo wyrównana i trudno oceniać szanse poszczególnych drużyn, ale na pewno stać ich na miejsca w górnej części tabeli, więc ten sezon może być dl nich bardzo rozczarowujący.

Po dwudziestu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów i lokują się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce zremisowali wyjazdowy mecz z piłkarzami drugiego w tabeli Melbourne City.

Sydney FC to czterokrotny mistrz Australii, zdobywca pucharu FFA Cup i triumfator Klubowych Mistrzostw Oceanii. Wydawało się, że w tym sezonie mogą mieć problemy z wywalczeniem mistrzowskiego tytułu, ponieważ kilka zespołów ma niezłe kadry.

Nic takiego jednak nie ma miejsca. Aktualnie przewodzą w ligowej tabeli, mając po dziewiętnastu rozegranych meczach na swoim koncie czterdzieści siedem punktów. W ostatnim meczu zanotowali wpadkę i zremisowali u siebie bezbramkowo z zawodnikami Perth Glory.

Gospodarze tego meczu mają znacznie większy potencjał kadrowy, niż wskazuje na to ich miejsce w ligowej tabeli. Goście grają z kolei przez cały sezon fantastycznie i pewnie zmierzaj po mistrzowski tytuł. W związku z tym myślę, że w starciu dwóch mocnych ekip padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
WS Wanderes – Sydney FC +1,51,23Totolotek
Poprzedni artykułA-League: Brisbane Roar – Newcastle Jets (Typ i Analiza)
Następny artykuł1220 PLN w nowej promocji bukmachera STS
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.