Bukmacher Forbet w dniu 25 kwietnia przyznaje bonus dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za 100 PLN, aby otrzymać 25 PLN.

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jeden depozytu.

Promocja trwa jedynie w czwartek 25 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej promocji właśnie w tym dnu musimy dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN.

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Natomiast łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.50.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie Kod promocyjny: BETONLINE

Z tej promocji natomiast są wykluczone kupony:

  • systemowe
  • zagrane za środki bonusowe
  • mające zdarzenia typu Draw no bet (DNB)

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher przyzna CI bonus w wysokości 25 PLN. Bonu trafi tylko do pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki, a trafi on w formie środków bonusów na konto automatycznie.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet
Następny artykułTypy z snookera na 26 kwietnia (piątek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.