Na niedzielę – 17 marca zaplanowano pierwszy w tym sezonie wyścig w F1, w którym to po przerwie wraca Robert Kubica. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję, w której rozdaje bony w wysokości 25 PLN.

Darmowy bonus od LvBet na GP Australii w F1

Darmowy bonus od LvBet na GP Australii w F1

Udział w promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy, że zawrzemy zakład za minimum 50 PLN do niedzieli – 17 marca do godz. 6:10. A będą znajdować się na nim jedynie zdarzenia z GP Australii w F1, a pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera LvBet. Kurs kupony nie może być mniejszy niż 2.00.

Należy pamiętać, ze zakład „Robert Kubica: [Czy będzie sklasyfikowany? TAK/NIE] nie kwalifikują się do promocji.”

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Robert Kubica ukończy wyścig to bukmacher przyzna bonus w wysokości 25 PLN. Trzeba jednak pamiętać, ze na każdego gracza przysługuje tylko jeden bonus.

Bonus trafi na konto gracza w poniedziałek do godziny 17:00. Przyznana nagroda podlega trzykrotnemu wymogowi obrotu, gdzie kurs kuponu nie będzie mniejszy niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj LOTTO Ekstraklasę i wygraj 15 000 PLN.
Następny artykułKonkurs na Premier League. Do wygrania 20 000 PLN
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.