Nie posiadasz konta u bukmachera STS? Jak nie, to jest dobra okazja, żeby je założyć, ponieważ ten operator wprowadza najnowszy pakiet promocyjny dla swoich graczy, gdzie za pierwszy depozyt można otrzymać nawet 1200 PLN.

Darmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera STS

Darmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera STS

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Promocja polega na założeniu konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera STS. Sam proces rejestracyjny jest bardzo prosty i przejrzysty. I nie zajmie graczowi zbyt dużo czasu.

Po czym należy dokonać pierwszego depozytu. Bukmacher w zamian przyzna rozwartość pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Warto jest pamiętać, że bonus traf na konto typera automatycznie, a to sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału!

Jednak należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty dokonaj u bukmachera.

darmowa kasa u legalnego bukmachera bez wpłaty

Pakiet na start – 29 PLN za rejestrację

Wato jest pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. W zamian bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 29 PLN.

Środki trafią na konto typera bez dokonania żadnej wpłaty, a są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Oferta bukmachera STS:

Poza tym bukmacher STS oferuje dla swoich graczy bogatą ofertę przedmeczową jak i na żywo. Poza tym gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mogą korzystać z TV STS w pełni za darmo online!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułDarmowy pewny typ z Wimbledonu: Wawrinka – Opelka – 3 lipca
Następny artykułPuchar Narodów Afryki. Pewny typ na dzisiaj za darmo: Madagaskar – Tunezja- 11 lipca (czwartek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.