W piątek 10 stycznia rozpocznie się dwudziesta druga kolejka angielskiej Premier League. Z okazji tej serii starć legalny bukmacher BetClic Polska przygotował promocję „Piłkarski Jackpot” z łączną pulą nagród 20 000 złotych!

Jackpot styczeń 2020

Jackpot styczeń 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 6 stycznia do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00.

Należy jednak mieć na uwadze to, że do tej promocji trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach akcji „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, które musza spełniać poniższe warunki promocji:

  • muszą na nich być wyłącznie zmagania z dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League
  • kwalifikują się jedynie typy to 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.
  • każdy gracz może zagrać maksymalnie pięć kuponów
  • minimalna stawka zakładu to 10 PLN
Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Typerzy, których kupon spełnia powyższe warunki bukmachera Betclic Polska oraz został rozliczony jako wygrany to dodatkowo oprócz wygranej kwoty użytkownicy podzielą między sobą pulą nagród, czyli 20 000 złotych.

Nagrody do zwycięzców trafią najpóźniej 14 stycznia.

Bonus na start od bukmachera BetClic PL:

Bukmacher BetClic online oferuje graczom na start pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 510 złotych. Ten bonus będzie aktywny typerom jedynie wtedy, gdy wpiszą kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Pierwszy zakład jak okaże się wygrany to dobrze. Całą kwota trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej kwoty do 510 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremier League: Sheffield Utd – West Ham (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia z NBA – 10 stycznia
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.