Darmowy bonus w wysokości 10 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponów oferuje swoich graczom bukmacher Fortuna. Wystarczy zagrać minimum trzy kupony, aby otrzymać darmowe środki.

Promocja na weekend u legalnego bukmachera Fortuna

Promocja na weekend u legalnego bukmachera Fortuna

Ta akcja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest dla graczy do niedzieli 30 czerwca do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny w tej promocji jest to zagranie trzech kuponów, gdzie na każdym z nich musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z Ligi Narodów mężczyzn. Warto jest pamiętać, że każdy typ musi pochodzić z ofert przedmeczowej.

Bukmacher dopuszcza kupony:

  • single
  • ako
  • maxikombi

Kupony mogą zostać zagrane zarówno z aplikacji mobilnej bukmachera jak i strony internetowej bukmachera Fortuna.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Stawka minimalna za jaką musi zostać zagrany kupon to 10 PLN.

Warto jest pamiętać, że w tej promocji nie kwalifikują się kupon mając zdarzenia z zakładów specjalnych, Hitu Dnia oraz Expert+.

Użytkownik który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera bonus w wysokości 10 PLN. Bonus trafi na konto gracza niezależenie od rozliczenia kuponów.

Bonus w formie punktów FKP trafi na konto gracza najpóźniej do 1 lipca do godz. 23:59.

Gotówka na start bez wpłaty

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Fortuna to jest dobra okazja, że założyć nowe konto. Ponieważ ten bukmacher na start przyznaje darmowy bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN.

Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE, a wówczas na konto typera trafi bonus do wykorzystania na zakłady sportowe.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSkuteczny typ dnia na dzisiaj: Querrey – Fabbiano – 28 czerwca (piątek)
Następny artykułPewniaki z tenisa za darmo : Cilic – Mannarino – 1 lipca (poniedziałek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.