Bukmacher BetClic Polska online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną z pulą nagród, aż 35 000 złotych na zmagania dwudziestej piątej kolejki angielskiej Premier League. Wystarczy poprawnie wytypować spotkania, aby oprócz wygranej otrzymać dodatkowy bonus.

Jakpot 2020. Gotówka dla każdego.

Jakpot 2020. Gotówka dla każdego.

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał on minimum jednego depozyt.

Promocja „Piłkarski Jackpot” dostępna jest typerom do 1 lutego do godz. 13:30. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć. Zrobić to można wyłącznie na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach tej promocji gracz musi zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie następujące zdarzenia z angielskiej Premier League:

  • Leicester City vs Chelsea
  • Newcastle vs Norwich City
  • Crystal Palace vs Sheffield Utd
  • West Ham vs Brighton
  • Bournemouth vs Aston Villa
  • Watford vs Everton
  • Liverpool vs Southampton
  • Manchester Utd vs Wolverhampton
Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Gracz na te mecze może oddać jedynie podstawowe typy z oferty przedmeczowej, czyli to „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Każdy użytkownik Betclic Polska w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie pięć kuponów. Stawka każdego zakładu musi wynieść dokładnie 10 złotych.

Typerzy, którym uda się poprawnie wytypować rezultaty spotkań, oprócz wygranej podzielą między sobą pulę nagród, czyli 35 000 złotych.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Każdy nowy gracz może zacząć typowanie u bukmachera BetClic bez żadnego ryzyka. Bowiem jedynie pierwszy kupon objęty u tego operatora jest objęty Cashbackiem, aż do 550 złotych. Pod warunkiem, że typer wpisze hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Zakład, jak okaże się wygrany to wówczas cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej, typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma on zwrot 100% stawki za przegrany kupon, która może wynieść nawet 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPlusLiga: MKS Będzin – Czarni Radom (Typ i Analiza)
Następny artykułPuchar FA: Aston Villa – Leicester (Typ i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.