W poniedziałek w ramach rozgrywek Botola Pro piłkarze Safi podejmą zawodników Jeunesse Sportive Soualem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Pierwsza liga: Eastern Company - Pyramids. Typy bukmacherskie
Botola Pro: Safi – Jeunesse Sportive Soualem. Typy bukmacherskie

Botola Pro: Safi – Jeunesse Sportive Soualem. Typy bukmacherskie

Safi w ostatniej kolejce już o nic nie walczy. Obecnie po dwudziestu dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści dziewięć punktów. Lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami dziewiątego w tabeli Khouribga. Pokazali się z bardzo dobrej strony i wygrali ten mecz 4:1. Trzeba zresztą zauważyć, że końcówkę sezonu mają bardzo dobrą.

Była to ich trzecia wygrana z rzędu i siódmy kolejny mecz bez porażki. W kolejnym meczu też są faworytami.
Jeunesse Sportive Soualem prezentuje się boyem ostatnio słabiej.

Aktualnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu dziewięciu rozegranych meczach trzydzieści pięć punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami trzynastego w tabeli Agadir.

Nieoczekiwanie przegrali ten pojedynek 2:3. W ośmiu ostatnich meczach wygrali tylko raz i czekają już na koniec sezonu. Piłkarze Safi grają ostatnio o wiele lepiej. Sezon zakończą przed swoimi kibicami, więc wiele wskazuje na to, że można liczyć na ich wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Safi – Jeunesse Sportive Soualem11,41STS
Poprzedni artykułPremier Division: St. Patricks – Drogheda (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Lech Poznań – Qarabag (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.