Wkraczamy w decydującą fazę sezonów w piłce nożnej. Z tej okazji bukmacher Forbet ma na swoich graczy promocję podczas najbliższego weekendu. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon na zmagania z z oferty piłki nożnej następujących lig: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i/lub Ekstraklasa, a przy ewentualnej przegranej bukmacher dokona Ci zwrotu stawki.

Forbet tnie ryzyko na weekend

Forbet tnie ryzyko na weekend

Promocja skierowana jest do typerów, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego wpłaty.

Ta akcja promocyjna polega na zawarciu kuponu za dokładną kwotę 99 PLN, a środki muszą pochodzić z konta głównego, na którym będą znajdować się zdarzenia z oferty piłki nożnej następujących lig: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i/lub Ekstraklasa.

W promocji biorą udział zarówno kupony, na których znajdują się zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo. Wykluczone są natomiast zakładamy typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu. Podobnie zresztą jak i kupony systemowe.

Darmowy freebet od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Zwrot zostanie przyznany jedynie wtedy, kiedy na kuponie będzie tylko jedna pomyłka. Jeden gracz może otrzymać ewentualnie tylko jeden zwrot.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher w formie bonusu przyzna Ci zwrot stawki. A będzie to najpóźniej w poniedziałek 11.03.19, do godz. 16:00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady na króla strzelców – co jest ważne?
Następny artykułBundesliga: Hannover – Leverkusen – 10 marca
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.