Bukmacher LvBet przyznaje bonus na spory wirtualne za dokonanie depozytu. Dokonaj wpłaty za minimum 20 PLN i ciesz się darmową kasą na grę w sportach wirtualnych.

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Promocja skierowana jest od graczy bukmachera LvBet, którzy mają zweryfikowane konto u tego operatora. Jednak chcąc wziąć udział w tej promocji nie musimy nigdzie dokonywać żadnej wpłaty, ani depozytu.

Promocja obowiązuje do 29 marca do godz. 23:59. Podczas trwania tej akcji każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Wysokość bonusu jakie trafi na konto gracza uzależnione jest od wykonanej wpłaty. Ponieważ bukmacher przyzna 50% depozytu na grę w sporty wirtualne. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN. Maksymalnie w formie bonusu na konto może trafić 100 PLN, ale wówczas depozyt nie może być mniejszy niż 200 PLN.

Otrzymaną gotówkę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną wartością. Należy pamiętać, że w obrocie biorą jedynie udział kupony, na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych.

________________________
Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na Premier League. Do wygrania 20 000 PLN
Następny artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.