W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Arminii podejmą zawodników Eintrachtu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Arminia – Eintracht

Bundesliga: Arminia – Eintracht

Arminia ma według mnie najsłabszą kadrę z Bundeslidze, więc ich gra, mimo że nie zachwyca, to budzi mój szacunek. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie siedemnaście punktów i lokują się na piętnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Stuttgartu. Nie mieli jakieś znaczącej przewagi w tym meczu, ale wygrali 3:0 i był to ich trzeci mecz z rzędu bez porażki. W ich drużynie kontuzjowani są Niemann, Prietl, Voglsammer.

Eintracht to z kolei bardzo solidny ligowy średniak. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po siedemnastu rozegranych meczach dwadzieścia siedem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Freiburga. Zagrali w tym pojedynku całkiem dobrze, ale popełniali błędy w obronie i zremisowali 2:2. W ich zespole kontuzjowani są Ache oraz Rode, a żółte kartki pauzować musi Barkok.

Arminia pozytywnie zaskakuje, ale nie jest to drużyna, która będzie seryjnie punktować. Z kolei Eintracht jest w niezłej formie, a powrót Jovica zdecydowanie dodał im animuszu w grze ofensywnej i mają większe szanse na zwycięstwo w najbliższym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Arminia – Eintracht2(DNB)1.37Fortuna
Poprzedni artykułBundesliga: Leverkusen – Wolfsburg (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Atl. Bilbao – Getafe (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.