W środę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Arminii podejmą zawodników Werderu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sport 1, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Arminia – Werder

Bundesliga: Arminia – Werder

Arminia ma słabą kadrę, ale walczy dzielnie o utrzymanie. Obecnie po dwudziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dziewiętnaście punktów i lokują się na szesnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Unionu Berlin. Zremisowali ten mecz bezbramkowo i był to ich szósty mecz z rzędu bez zwycięstwa. W ich drużynie kontuzjowany jest tylko Soukou.

Werder ma lepszy skład i gra w tym sezonie trochę lepiej. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu trzech rozegranych meczach dwadzieścia siedem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami FC Koeln. Rywale sprawiali na ich tle lepsze wrażenie, ale mecz zakończył się remisem 1:1. W ich zespole kontuzjowani są Zetterer.

W tym meczu spotkają się dwie bardzo underowy drużyny. Arminia musi szukać punktów, aby się utrzymać, ale jeden punkt też będę szanować. Z kolei Werder to przeciętniak, który utrzyma się i też wielkiej motywacji u nich nie ma.

MeczTypKursBukmacher
Arminia – Werder-3,51,24Fortuna
Poprzedni artykułSerie A: Inter – Atalanta (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: AS Roma – Szachtar (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.