W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Augsburga podejmą zawodników FC Koeln. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Augsburg – FC Koeln

Bundesliga: Augsburg – FC Koeln

Augsburg to przeciętniak, który aa już zapewnione pozostanie w Bundeslidze. Obecnie po trzydziestu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści trzy punkty i lokują się na dwunastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjedzie z piłkarzami Eintrachtu. Zagrali w tym meczu słabo i przegrali 02. Zanotowali trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa. W ich drużynie kontuzjowany jest Cijeva. Na kwarantannie przebywa Sarenren-Bazee, a za kartki pauzować musi Uduokhai.

FC Koeln znajduje się w trudnej sytuacji, ale myślę, że liczą jeszcze na miejsce w choćby barażu. Aktualnie zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami RB Lipsk. Po serii meczów bez zwycięstwa sprawili dużą niespodziankę, pokonując u siebie faworyta 2:1. W ich zespole kontuzjowani są Andersson, Jakobs oraz Thielmann, a za kartki będzie pauzował Ehizibue.

Gospodarze grają w tym sezonie lepiej i mają mocniejszą kadrę. Jednak o nic już w tym sezonie nie grają, a rywale walczą o utrzymanie. Gościom zależy na punktach, ale brak im jakości, więc spodziewam się sennego meczu bez wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Augsburg – FC Koeln-31,36Fortuna
Poprzedni artykułLaLiga: Granada – Eibar (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Liverpool – Newcastle (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.