W sobotę w ramach meczu barażowym Bundesligi piłkarze Kiel podejmą zawodników FC Koeln. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga – Baraż o utrzymanie: Kiel – FC Koeln

Bundesliga – Baraż o utrzymanie: Kiel – FC Koeln

Przed pierwszym spotkaniem wydawało się, że piłkarze FC Koeln są faworytami starcia z zawodnikami Kiel. Jednak pierwszy mecz każe zmienić ten pogląd. Uczestnik Bundesligi przegrał u siebie pierwsze starcie 0:1.

Mecz był bardzo wyrównany, ale rywale okazali się skuteczni. Zresztą w tym meczu FC Kole miało problem w linii ofensywniej, co trwało praktycznie cały sezon. Ich szkoleniowiec nie miał dużego wyboru.

W pierwszym meczu barażowym o utrzymani wystawił Jonasa Hectora. Jest to piłkarz uniwersalny, ale klasyczną dziewiątką na pewno nie jest. W obwodzie jest jeszcze co prawda Anderssona.

Jest to jednak gracz, który w tym sezonie strzelił tylko trzy bramki, więc nie dziwi mnie, że Funkel szuka innych rozwiązań. Mogą mieć zatem problem ze strzelaniem goli.

Z kolei gospodarze tego meczu mają komfortową sytuację. Mogą grać cierpliwie i czekać na swoje szanse z kontrataku. Nie muszą w tym meczu się otworzyć, dopóki rywal nie dobędzie gola, zatem nie spodziewam się ich wielu w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Kiel – FC Koeln-3,51,36Fortuna

Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Turcja – Azerbejdżan (Typ i Analiza)
Następny artykuł1. Liga: Slavia Praga – Czeskie Budziejowice (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.