W niedzielę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze z Dortmundu podejmą zawodników Wolfsburga. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Premium. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Dortmund – Wolfsburg

Bundesliga: Dortmund – Wolfsburg

Borussia ma mocną kadrę, jednak ich gra pozostawia wiele do życzenia. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty i lokują się na szóstej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjedzie z piłkarzami Unionu Berlin. Nieoczekiwanie przegrali ten mecz 1:2. W ich drużynie kontuzjowani są Hazard, Moukoko i Schmelzer.

Wolfsburg ma solidną kadrę i grają, w tym sezonie lepiej niż zakładano. Aktualnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzynastu rozegranych meczach dwadzieścia cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Stuttgartu. Rywale napsuli im sporo krwi, ale ostatecznie Wolfsburg grał ten mecz 1:0. W ich zespole kontuzjowani są Mehmedi oraz Philipp, a Pervan nie zagra z powodu choroby. 

Gospodarze tego meczu zaliczyli ostatnio kilka rozczarowujących meczów. Jednak słabsza dyspozycja w pojedynczych spotkaniach nie jest usprawiedliwieniem, a ich obowiązkiem jest pięcie się w górę tabeli. Wolfsburg gra na podobnym poziomie, ale ma słabszą kadrę i mimo wszystko myślę, że Borussia jest tutaj zdecydowanym faworytem.

MeczTypKursBukmacher
Dortmund – Wolfsburg1(DNB)1.23Totolotek
Poprzedni artykułLaLiga: Betis – Sevilla (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Southampton – Liverpool (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.