W środę w ramach barażu o Bundesligę piłkarze FC Koeln podejmą zawodników Kiel. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: FC Koeln – Kiel

Bundesliga: FC Koeln – Kiel

Piłkarze Kiel mogli liczyć na bezpośredni awans, ale zawalili dwa ostatnie mecze. Oba przegrali 2:3 i to z zespołami, które już o nic nie walczyły. W związku z tym porażki te bardzo bolą.

Zadecydowały o tym, że zamiast bezpośrednio awansować, zagrają tylko w barażach, przeciwko FC Koeln. Byli o krok od Bundesligi, a tak zagrają w dwumeczu, w którym nie są faworytem.

Gospodarze tego meczu walczyli o udział barażach do samego końca. Wygranej z Schalke w ostatnim meczu ligowym dała im szansę na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Trzeba przyznać, że gracz Koeln grali w tym sezonie słabo. W klubie mówi się jednak otwarcie o tym, że wygrana z Schalke może dodać im skrzydeł i nikt nie dopuszcza do siebie możliwości spadku.

Koel miało kilka meczów, w których pokazali sporo jakości (na przykład niedawne z Lipskiej i Augsburgiem). Jeśli zagrają na podobnym poziomie (lub chociaż jak z Schalke) powinni wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
FC Koeln – Kiel1(DNB)1,30Fortuna

Poprzedni artykułSerie A: Sampdoria – Parma (Typ i Analiza)
Następny artykułSiatkówka: Włochy – Polska (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.