W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Frankfurtu podejmą zawodników Moenchengladbach. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję przeprowadzi CANAL + Sport.

Bundesliga: Frankfurt – Moenchengladbach

Bundesliga: Frankfurt – Moenchengladbach

Frankfurt to klub, który po poprzednim, bardzo udanym sezonie sprzedał swoich najlepszych piłkarzy i w tym ich skład nie wygląda już, aż tak dobrze. W tym sezonie spodziewałem się po nich, miejsca w połowie ligowej stawi. Nie pomyliłem się i obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów.

W poprzedniej kolejce przegrali na wjeździe z piłkarzami piątego w tabeli Leverkusen 0:4. Eintracht zanotował tym samym trzecią kolejną porażkę i po raz kolejny stracił, aż cztery bramki. Do kadry po kontuzji powrócili Bas Dost, a także Fernandes, Russ i Torro.

Gospodarze tego meczu są rewelacją sezonu. Przez długi czas zajmowali pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Ich potencjał nie pozwala jednak na tak wysokie miejsce i zaczęli z biegiem czasu notować trochę słabsze wyniki. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu pięciu rozegranych meczach czterdzieści dziewięć na swoim koncie.

W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników dziesiątego w tabeli FC Koeln 2:1. We wspomnianym meczu nie było kontuzjowanego Zakariii i w kolejnym meczu także nie wystąpi, a zaryzykuje stwierdzenie, że jest to ich najlepszy piłkarz.

W poprzednim sezonie piłkarze Frankfurtu zremisowali u siebie z zawodnikami Moenchengladbach 1:1. Nadchodzący mecz także będzie wyrównany i raczej w kilkoma bramkami. Gospodarze u siebie potrafią być groźni, a u gości nie ma najlepszego obrońcy. Z kolei goście są w zdecydowanie lepszej formie i także zagrają ofensywnie.

MeczTypKursBukmacher
Frankfurt – Moenchengladbach +1,51,24Fortuna
Poprzedni artykułBundesliga: Augsburg – Wolfsburg (Typ i Analiza)
Następny artykułMeistriliiga: Kuressaare – Kalju (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.