W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Hoffenheim podejmą zawodników Armini. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Hoffenheim – Arminia

Bundesliga: Hoffenheim – Arminia

Hoffenheim to drużyna z potencjałem na solidnego ligowca, a tymczasem grozi im spadek. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie piętnaście punktów i lokują się na czternastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali z beznadziejnym w tym sezonie Schalke. I ta ostatnia drużyna ograła ich 4:0! W ich drużynie kontuzjowani są Akpoguma, Bicakcić, Geiger, Grillitsch, Hubner, Kaderabek, Nordtveit, Rusy i Stafylidis.

Arminia to z kolei drużyna, której wróżono spadek, ale oni dzielnie walczą. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach zaledwie trzynaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Herthy. Zagrali wyrównany, ale nudny mecz, jednak ostatecznie niespodziewanie wygrali 1:0. W ich zespole kontuzjowani są Niemann oraz Voglsammer.

Nadchodzący mecz z Arminią ma być ostatnią szansą dla trenera Sebastiana Hoenessa. Nie będzie im jednak łatwo, ponieważ beniaminek na wyjazdach nie strzela wiele goli, ale postawa ofensywna gospodarzy fatalna i w tym spotkaniu możemy nie zobaczyć wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Hoffenheim – Arminia-4,51.20Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Tottenham – Fulham (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Leeds – Brighton (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.