W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Unionu Berlin podejmą zawodników Mainz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Union Berlin – Mainz

Bundesliga: Union Berlin – Mainz

Union Berlin to klub, który na ten sezon ma bardzo słabą kadrę i nie mogą być pewni utrzymania. Aktualnie zajmują czternastą pozycję w ligowej tabeli, mając po dwóch ligowych kolejkach zaledwie punkt na swoim koncie. 

W poprzedniej kolejce zremisowali wyjazdowe starci z piłkarzami Mönchengladbach 1:1. W kolejnym meczu liczą pewnie na lepszy wynik. W ich drużynie z powodu kontuzji nie zagrają Gentner i Ujah. 

Mainz to również bardzo słaby klub. Uważam, że w tym sezonie nie spadną, ale nie ma co liczyć na dobre wyniki w ich wykonaniu. Obecnie po dwóch rozegranych meczach nie mają jeszcze punktów. 

W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami Stuttgartu 1:4, a w dwóch meczach stracili już siedem goli. W piątkowym meczu w ich zespole nie zagrają Bell, Fernandes, Ji Dong-Wong, Niaghate oraz Szalai. 

Obie drużyny mają słabe kadry i obie rozpoczęły nowy sezon bardzo słabo. Kuleje zwłaszcza ich gra w ataku, czego spodziewano się przed sezonem. Dlatego w bezpośrednim spotkaniu między nimi nie padnie wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Union Berlin – Mainz-3,51.42Fortuna
Poprzedni artykułLiga Europy: Charleroi – Lech Poznań (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: RB Lipsk – Schalke (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.