W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Wolfsburga podejmą zawodników Herthy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Wolfsburg – Hertha

Bundesliga: Wolfsburg – Hertha

Gospodarze sobotniego meczu maj ustabilizowaną sytuację kadrową i stać ich na zajęcie miejsc w środku tabeli, co nie udawało im się tak często w ostatnich latach. W tym sezonie grają jednak na miarę swoich możliwości personalnych. Po osiemnastu kolejkach mają na koncie dwadzieścia cztery punkty, dzięki którym lokują się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce dostali kubeł zimnej wody na głowy, ponieważ przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami FC Koeln, co pewnie przypomniało im, że do każdego meczu muszą przystąpić maksymalnie skoncentrowani. Wolfsburg pozostaje bez wygranej w trzech ostatnich meczach i na pewno jego piłkarze będą chcieli przełamać się w nadchodzącym spotkaniu. Poza kadrą są w ich zespole Klinger, Azzoui i Camacho.

Hertha to zespół, którego właściciele maj wygórowane oczekiwania. Ich potencjał kadrowy oceniam podobnie, ewentualnie trochę gorzej niż gospodarzy tego pojedynku, a w Berlinie marzą o podboju Bundesligi. Tymczasem rzeczywistość jest brutalna i Herth gra beznadziejnie. Zajmują oni dopiero czternaste miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie dziewiętnaście punktów, które zdobyli w osiemnastu pojedynkach.

W ostatnim meczu zaprezentowali się bardzo słabo i przegrali u siebie z zawodnikami Bayernu Monachium, aż 0:4. Tym samym Hertha zakończyła serie czterech meczów w Bundeslidze bez przegranej i poniosła drugą porażkę pod wodzą Jurgena Klinsmanna. Problemem dla szkoleniowca będzie fakt, że w kolejnym meczu nie zagra podstawowy obrońca Dedryck Boyata.

Hertha w ostatnim meczu zagrała tragicznie i porażka 0:4 z Bayernem to był najniższy wymiar kary. Wolfsburg także przegrał, ale grali nieźle i na kolejne będą bardzo zmotywowani, a jeśli Hertha zagra podobnie jak ostatnio, to gospodarze powinni odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Wolfsburg – Hertha 1(DNB)1,32Totolotek
Poprzedni artykułPlusLiga: MKS Będzin – Aluron Virtu CMC (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Spal – Bologna (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.