Specjalną okazję dla typerów Wimbledonu oferuje legalny bukmacher STS online. Gracze, którzy typują tą imprezę mogą liczyć na zwrot stawki za ewentualne przegrane kupony.

Bonusy każdego dnia w STS za typowanie Wumboledonu.

Bonusy każdego dnia w STS za typowanie Wumboledonu.

Niewątpliwie Wimbledon cieszy się ogromną popularnością, gdzie to możemy oglądać najlepsze zawodniczki i zawodników na czele. Na pewno największe nadzieję wiążemy z Igą Świątek, która podczas tej imprezy jest rozstawiona z numerem jeden.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.STS.pl i oferuje limitowaną akcję „Cashback do 60 PLN na LIVE”, a jest ona aktywna w dniach od 27 czerwca do 2 lipca do godziny 23:59.

Gwarantowane 60 PLN na Wimbledon

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 60 PLN na LIVE” dopuszcza kupony SOLO lub AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jeden typ z oferty LIVE na Wimbledon
  • kurs kuponu nie mniejszy niż 1.50
Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Warto wiedzieć, że za każdy nietrafiony zakład gracz otrzyma zwrot 15% stawki o łącznej wartości do 10 PLN. Natomiast maksymalnie na konto każdego gracza trafić może nawet 60 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online w ramach oferty powitalnej każdemu typerowi oferuje bonusy za trzy pierwsze wpłaty. Maksymalnie mogą one wynieść nawet 1500 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ wszystkie pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, gier karcianych oraz Betgames są objęte ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki.

Jednak nie można zapominać, że wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS daje graczom kilka ciekawych promocji i bonusów na start. Nadmienić koniecznie trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSuperettan: Halmstad – Trelleborg (Typy i Analiza)
Następny artykułPremier Division: St. Patricks – Drogheda (Typy i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.