We wtorek w ramach rozgrywek Championship piłkarze Bournemouth podejmą zawodników Nottingham. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Bayern - Borussia. Typy bukmacherskie
Championship: Bournemouth – Nottingham. Typy bukmacherskie

Championship: Bournemouth – Nottingham. Typy bukmacherskie

Bournemouth w tym sezonie gra bardzo skuteczne w obronie, co pozwala osiągać im dobre wyniki. Obecnie po czterdziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie osiemdziesiąt dwa punkty. Lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Blackburn. Rywale znacznie dłużej utrzymywali się przy piłce, gracze Bournemouth bardzo dobre kontratakowali. Oddali 6 celnych strzałów i wygrali 3:0.

Nottingham Forest w ostatnich meczach także imponuje. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Mają po czterdziestu czterech rozegranych meczach siedemdziesiąt dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Swansea City. W ich meczu także to rywale znacznie dłużej utrzymywali się przy piłce. Gracze Nottingham oddali jednak, aż siedemnaście(!) celnych strzałów i wygrali 5:1.

Oba zespoły są zatem w bardzo dobrej formie. Bournemouth nie przegrało sześciu ostatnich meczów. Z kolei zawodnicy Nottingham wygrali cztery mecze z rzędu. Starcie tych ekipa zapowiada się zatem bardzo ciekawie i całkiem możliwe, że oba zespoły strzelą dziś gola.

MeczTypKursBukmacher
Bournemouth – Nottingham BTS – Tak1,85Totolotek
Poprzedni artykułLaLiga: Getafe – Betis (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Konferencji: AS Roma – Leicester (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.