We wtorek w ramach rozgrywek Championship piłkarze Brentford podejmą zawodników Fulham. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Championship: Brentford – Fulham

Championship: Brentford – Fulham

Brentford to klub, który miał za zadanie walczyć o miejsce dające prawo gry w barażach o Premier League i udało się im osiągnąć ten cel. Po czterdziestu sześciu ligowych kolejkach w sezonie głównym mieli na swoim koncie osiemdziesiąt jeden punktów i ulokowali się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli.

W pierwszym meczu barażowym mierzyli się z drużyną Swansea, z którą przegrali na wyjeździe 0:1, ale u siebie pokonali ich 3:1 i awansowali. W ich drużynie kontuzjowany jest Karelis.

Fulham było faworytem rozgrywek ligowych, jednak nie spisywali się tak, jak oczekiwali od nich tego kibice. Zajęli czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po czterdziestu sześciu rozegranych meczach osiemdziesiąt jeden punktów na swoim koncie. W fazie play-off ich pierwszymi rywalami byli zawodnicy Cardiff.

Fulham szybko zapewniło sobie awans, pokonując rywali na wyjeździe 2:0. W drugim meczu niespodziewanie przegrali u siebie 1:, mimo że grali zdecydowanie lepiej od rywali. W ich zespole być może nie zagra Mirović, a byłaby to ogromna strata.

W sezonie zasadniczym piłkarze Brentford dwukrotnie pokonali zawodników Fulham. U siebie 1:0, a na wyjeździe 2:0. W tym sezonie obie ekipy na wyjazdach zdobyły po 34 punkty. Warto jednak zaznaczyć, że Fulham przegrało tylko pięć takich meczów, a straty punktowe notowali przez remisy. Dla mnie są faworytami tego meczu i jeśli Mitrović da radę zagrać powinni awansować, a w regulaminowym czasie powinni co najmniej remisować.

MeczTypKursBukmcher
Brentford – Fulhamx21,76etoto
Poprzedni artykułIII liga: Polonia-Stal Świdnica – Ruch Chorzów (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: Sevilla – AS Roma (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.