We wtorek w ramach rozgrywek Championship piłkarze Sheffield Utd podejmą zawodników Hull. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Championship: Sheffield Utd - Hull. Typy bukmacherskie
Championship: Sheffield Utd – Hull. Typy bukmacherskie

Championship: Sheffield Utd – Hull. Typy bukmacherskie

Sheffield Utd w ostatnich tygodniach gra rewelacyjnie i pnie się w tabeli. Obecnie po dwudziestu dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści sześć punktów. Lokują się na dziewiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami piątego w tabeli Huddersfield. Bezbramkowy remis jest pozytywnym rezultatem. Był to w dodatku ich szósty mecz z rzędu bez porażki.

Hull w ostatnich tygodniach gra z kolei słabo. Aktualnie zajmują dziewiętnaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po trzydziestu jeden rozegranych meczach trzydzieści dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami liderującego Fulham. Przegrali 0:1. Nie jest to zatrważający wynik. Jednak była to ich trzecia kolejna porażka, a to już budzi duży niepokój.

W rundzie jesiennej piłkarze Sheffield Utd pokonali na wyjeździe zawodników Hull 3:1. Aktualnie są w znacznie lepszej dyspozycji. To każe sądzić, że w meczu na swoim terenie powinni odnieść spokojne zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Sheffield Utd – Hull11,57STS
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Sporting – Manchester City (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: Porto – Lazio (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.