W środę w ramach rozgrywek Championship piłkarze West Brom podejmą zawodników Preston. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Championship: West Brom - Preston. Typy i Analiza
Championship: West Brom – Preston. Typy bukmacherskie

Championship: West Brom – Preston. Typy bukmacherskie

West Brom gra na miarę oczekiwań i znajduje się w strefie play-off. Obecnie po dwudziestu siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów i lokują się na piątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami dwudziestego drugiego w tabeli Peterborough. Rywale cały mecz jedynie się bronili. Oddali w tym meczu tylko jeden strzał i to niecelny. Gospodarze długo męczyli się, aby zdobyć pierwszą bramkę. Jednak gdy to nastąpiło, następne były tylko formalnością i West Brom wygrał ten mecz 3:0. Było to dla nich ważne spotkanie, ponieważ wcześniej zanotowali cztery mecze z rzędu bez wygranej.

Preston to ligowy średnia, któremu bliżej do dolnych rejonów tabeli. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach trzydzieści trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami siedemnastego w tabeli Swansea. Byli jednak znacznie słabsi od rywala. Oddali w tym starciu tylko jeden celny strzał i mogą się cieszyć, że polegli jedynie 0:1. Był to ich trzeci kolejny mecz, w którym nie potrafili zdobyć kompletu punktów.

Piłkarze West Brom w ostatnim meczu przełamali się i na pewno liczą, że teraz będą notować kolejne zwycięstwa. Z kolei Preston ma dołek, ale ich kadra jest przeciętna i ciężej będzie im z niego wyjść. Dlatego też to gospodarze mają znacznie większe szanse na komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
West Brom – Preston11,62STS
Poprzedni artykułPHL: Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Portugal: Estoril – Arouca (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.