Czas na drugą serią spotkań podczas Copa America 2019. I na pierwszy plan idzie po raz kolejny Brazylia, czyli gospodarz tej imprezy, która to reprezentacja zmierzy się z Wenezuelą. Nie da się ukryć, ze faworytem tej potoczki jest po raz kolejny Canarinhos.

Skuteczne, pewne typy z Copa America 2019

W pierwszej kolejce odbyło się bez niespodzianek. Brazylia pokonała Boliwię 3-0. Chociaż nie do końca wynik pokazuje co działo się na boisku. Ponieważ podopieczni Tite mieli spore problemy z umieszczeniem piłki w bramce rywala. Worek z brakami otworzył w drugiej połowie Coutinho i to dopiero z rzutu karnego!

Wenezuela w pierwszym spotkaniu grała z Peru, gdzie to zapowiadał się dosyć wyrównany pojedynek. I taki to okazał się mecz. Obie drużyny zanotowały tyle samo celnych strzałów, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Lecz w tamten batalii oba zespoły wyglądały jakby nie chciały przegrać pojedynku.

„Brazylia pod każdym względem jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Z pewnością podopieczni Tite w tym boju będą przeważać od pierwszej do ostatnie minut” – pisze ekspert freepicks.pl

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie Kod promocyjny: BETONLINE

Gospodarze Copa America na pewno będą chcieli wygrać ten mecz i tym samym tak naprawdę zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Chociaż jak już zostało wspomniane Brazylia w pierwszym spotkaniu miało spore trudności w ofensywie. Jednak można odnieść wrażenie z meczu na mecz powinno być już znacznie lepiej. Owszem udawało im się stwarzać sporą ilość sytuacji bramkowych, ale wykończenie pozostawiało wiele do życzenia.

Celem Wenezeuli jest powtórzenie wyniku z ostatniej edycji, gdzie to wyszli z grupy. Jednak na pewno będzie to bardzo trudne zadanie. Ponieważ zdobycie chociażby jednego punktu z Brazylią jest niezywkle trudne. Owszem Wenezeula jest mocniejszym zespołem od Boliwi, ale nie, aż na tyle, żeby postawić niezywkle trudne warunki dla swoich rywali.

Reasumując, Brazylia jest faworytem tego spotkania. Z pewnością gospodarze Copa America 2019 będą dyktować tempo tej potyczki od pierwszej minuty. Wenezuela natomiast skupi się na kontrach i stałych fragmentach gry.

Spotkanie   Brazylia – Wenezuela  możesz obejrzeć w pełni za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl