W sobotę w ramach rozgrywek Copa America piłkarze Brazylii zagrają z reprezentacją Chile. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Copa America: Brazylia – Chile

Copa America: Brazylia – Chile

Chile to bardzo niewygodny rywal. W rankingu FIFA zajmują wysokie, dziewiętnaste miejsce i mimo sporych problemów kadrowych spisują się na tym turnieju całkiem dobrze. W fazie grupowej zajęli czwarte miejsce.

Chilijczycy to jednak rywal, którego nigdy nie można lekceważyć. Doznali tylko jednej porażki, więc od razu widać, że nie jest to chłopiwec do bicia. W kadrze jest kilku bardzo doświadczonych zawodników.

Wystarczy uświadomić sobie, że po wyrównanym meczu byli w stanie zremisować z reprezentacją Argentyny. Brazylijczycy są z kolei faworytami do zwycięstwa w tym turnieju.

Zajmują trzecie miejsce w rankingu FIFA i w pojedynczych meczach na tym turnieju miewali problemy. W fazie grupowej gole strzelały im reprezentacje Kolumbii i Ekwadoru, więc Chile także na to stać.

Największą siłą Brazylii jest oczywiście potencjał ofensywny i to na nim powinni się skupić, aby awansować dalej. Chile stać z kolei na powalczenie w tym meczu i zdobycie choćby jednego gola, więc over jest w tym meczu bardzo możliwy.

MeczTypKursBukmacher
Brazylia – Chile+21,47Fortuna
Poprzedni artykułEURO: Belgia – Włochy (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Zhodino – Nioman Grodno (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.