W piątek w ramach rozgrywek Copa America piłkarze Chile zagrają z zawodnikami Paragwaju. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Copa America: Chile – Paragwaj

Copa America: Chile – Paragwaj

Paragwajczycy mają bardzo solidną reprezentację, która zajmuje trzydzieste piąte miejsc w rankingu FIFA. Podczas pierwszego meczu na tym turnieju w dobrym stylu pokonali Boliwię.

W drugim także zagrali całkiem dobrze, ale minimalnie przegrali z Argentyną, po golu Gomeza z dziesiątej minuty. Widać, że są w formie. Prezentują się całkiem dobrze i na pewno liczą na punkty.

Chilijczycy to teoretycznie lepsza reprezentacja, która w rankingu FIFA lokuje się na dziewiętnastej pozycji. Mają jednak w ostatnim czasie sporo problemów i nie osiągają wyników, jakich wymagają od nich kibice.

Podczas tego turnieju nie grają dobrze i bardzo słabo punktują. Wygrali dotąd tylko z Boliwią 1:0, a dwa pozostałe mecze zremisowali (z reprezentacją Argentyny i Urugwaju – oba mecze po 1:1).

Uważam, że reprezentanci Chile mogą mieć problemy także w kolejnym meczu. Paragwaj walczy jeszcze o awans do fazy play-off turnieju i całkiem możliwe, że w tym meczu padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Chile – Paragwaj+1,51,54Fortuna
Poprzedni artykułEURO: Szwecja – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier Division: Waterford – St. Patricks (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.