W niedzielę w ramach rozgrywek Copa Ameria piłkarze Brazylii zagrają z reprezentacją Ekwadoru. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Copa Amrica: Brazylia – Ekwador

Copa Amrica: Brazylia – Ekwador

Ekwador podczas Copa America spisuje się całkiem dobrze. Przegrali jak dotąd tylko jedno spotkanie i to minimalnie, z Kolumbią. Jest to jednak mimo wszystko przeciętna reprezentacja.

Ekwador zajmuje pięćdziesiąte trzecie miejsc w rankingu FIFA. Miewają oni lepsze momenty, ale daleko im do najlepszych drużyn świata, a z jedną z nich będę się mierzyć w niedzielę.

Brazylijczycy zawsze są groźni. Lokują się na trzeciej pozycji w rankingu FIFA, co pokazuje, że w ostatnich latach grają na najwyższym poziomie. Zresztą podczas tych mistrzostw udowadniają swoją siłę.

Wygrali wszystkie swoje spotkania. Co prawda męczyli ostatnim spotkaniu przeciwko reprezentacji Kolumbii. Byli jednak już wcześniej pewni awansu, a wcześniej demolowali swoich rywali.

Brazylia ma bardzo mocną kadrę. W dodatku gra u siebie i nie powinna mieć problemu z wygraną w tym meczu. W poprzednich meczach wygrywali zazwyczaj wysoko, więc Ekwador też powinni pokonać.

MeczTypKursBukmacher
Brazylia – Ekwador11,45Betfan
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć (Typ i Analiza)
Następny artykułPepsideild: Valur – Fylkir (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.