W piątek w ramach rozgrywek Copa do Brasil piłkarze Fluminense podejmą zawodników Cruzeiro. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 00:00. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Flamengo - Cuiaba. Typy bukmacherskie
Copa do Brasil: Fluminense – Cruzeiro. Typy bukmacherskie

Copa do Brasil: Fluminense – Cruzeiro. Typy bukmacherskie

Przed nami pucharowe starcie dwóch ekip, które grają na innym poziomie rozgrywkowym. W związku z tym to gospodarze są na oko zdecydowanymi faworytami.

W rozgrywkach ligowych radzą sobie całkiem dobrze. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie osiemnaście punktów. Lokują się na szóstej pozycji w tabeli.

Ich rywal prezentuje się jednak na swoim poziomie bardzo dobrze i na pewno łatwo w tym starciu nie odpuści. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Mają po trzynastu rozegranych meczach, aż trzydzieści jeden punktów na swoim koncie. Widać także, że mają spory potencjał w ataku. Zdobywają sporo goli. Nikt w tabeli nie ma ich na swoim koncie więcej.

Jest to mecz pucharowy, więc jest jakaś szansa na niespodziankę. Zresztą gołym okiem widać, że przyjezdni nie będą łatwym rywalem dla gospodarzy. Uważam, że będzie to wyrównany mecz, w którym padną co najmniej dwie bramki.

MeczTypKursBukmacher
Fluminense – Cruzeiro+1,51,57Betclic
Poprzedni artykułPierwsza liga: Eastern Company – Pyramids (Typy i Analiza)
Następny artykułPierwsza Liga: Al-Ittihad FC – Al Batin (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.