Limitowaną ofertą promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje bukmacher STS, w której typerzy poza za swoją aktywność codziennie mogą otrzymać dodatkowe środki. I co istotne nie ma znaczenia, jak zostały one rozliczone.

Codziennie 20 PLN w prezencie od STS!

Codziennie 20 PLN w prezencie od STS!

Warunki promocji „Codzienni 20 PLN” są bardzo proste. Wystarczy wyłączne obstawiać mecze, aby liczyć na dodatkowe premię i to każdego dnia.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dodatkowo na uwadze mieć fakt, iż ta oferta składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

20 PLN codziennie dla graczy za obstawienie meczy:

Dopuszczone przez bukmacher STS w ramach akcji „Codziennie 20 PLN” są jedynie zakłady, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia. Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą one pochodzić.

Wymagane jest to, aby każde zdarzenie było z oferty przedmeczowej, a kurs całkowity kuponu nie był mniejszy niż 1.85.

Gracz, który w czasie jednego dnia zagra zakłady bukmacherskie za minimum 100 PLN i spełniają one powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma 20 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus na start w STS online na start:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom na sam start darmowe środki bez wpłaty własnej. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości w wysokości 100%. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto każdego typera, to aż 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEliminacje EURO: Serbia – Szkocja (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Szwecja – Chorwacja (Typ i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.