Większych problemów z wygraniem swojego spotkania nie powinna mieć Mladenović, która to o awans do drugiej rundy turnieju w Birmingham powalczy z Rodiną.


Darmowy pewniak z tenisa WTA na dzisiaj

Darmowy pewniak z tenisa WTA na dzisiaj

Mladenović to obecnie czterdziesta ósma rakieta kobiecego tenisa. Rodina natomiast sklasyfikowana jest na siedemdziesiątej szóstej pozycji. Patrząc na rezultaty obu tych zawodniczek, a także możliwości to przemawia i to zdecydowanie za Francuzką.

W dodatku Kristina do tego turnieju przystąpi w dobrych nastrojach po tym jak przed tygodniem doszła do ćwierćfinału w Nottingham. W dwóch spotkaniach wygrała bardzo pewnie, gdzie nie dała większych szans rywalkom. Okazywała się lepsza kolejno od Frech oraz Sharmy. W obu tych konfrontacjach Mladenović nie straciła nawet jednego seta! Do tego stoczyła zacięty pojedynek z Vekić. Mimo, że przegrała pozostawiła po sobie dobry ślad. A parzcież wcześniej ta zawodniczka doszła dochodziła do ćwierćfinału w Rzymie czy reż Istambule.

„Mladenović bardziej przekonuje swoją grą, a także wyniki. Jeżeli zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

O grze Rodiny ciężko coś dobrego na przestrzeni ostatnich spotkań prezentują się bardzo przeciętnie. Wystarczy zobaczyć na sześc jej ostatnich turniejów, gdzie wszystkie kończyła w pierwszych rundach. W tym dwa miała przyjemność już rozegrać na trawie w tym roku, gdzie to miało miejsce w Surbiton i Nottingham i za każdym razem przegrywała w pierwszych rundach, gdzie to mierzyła się odpowiednio z Watson i Ruse.

Podczas wcześniejszych również spotkań nic wybitnego nie pokazywała, gdzie wygrana przychodziła dla nich z wielkim trudem. Owszem nie miała łatwych rywalek, ale i teraz również czeka ją trudna przepraw, a notował bardzo wyraźne porażki. Nie była wstanie zagrozić rywalkom, gdzie to nawet przy swoim podaniu miała ogromne problemy ze zdobyciem punktów. Więc ciężko jest uwierzyć, żeby nagle mogłoby się coś zmienić.

Spotkanie  Mladenović – Rodina możesz obejrzeć w pełni za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Mladenović – Rodina21.48STS
Poprzedni artykułPewny typ z tenisa: Brown – Auger – 14 czerwca (piątek)
Następny artykułCopa America 2019: Brazylia – Wenezuela – 19 czerwca (środa)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.