Darmowe typy, analizy i streamy

Darmowe typy, analizy i streamy

Piast Gliwice- Korona Kielce

Piast w tym sezonie gra bardzo dobrze. Przede wszystkim podopieczni Fornalika są niezwykle solidni na własnym obiekcie i ten atut powinni również wykorzystać podczas dzisiejszego spotkania. Gospodarze walczą o trzecie miejsce na koniec sezonu i niewątpliwie każdy punkty dla nich jest niezwykle istotny, a w szczególności na własnym obiekcie.

Korona natomiast liczy jeszcze na awans do grup Mistrzowskie, żeby to osiągnąć muszą przede wszystkim wygrać ten pojedynek. Jednak trzeba przyznać, że nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania. Ponieważ na przestrzeni ostatnich tygodni zespół z Kielc ma spore problemy ze zdobyciem trzech punktów. A tutaj w dodatku przyjdzie im zagrać z niezywkle groźnym zespołem.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie Kod promocyjny: BETONLINE

Cracovia – Lechia

Można się się spodziewać, że będzie to dosyć „ubogie” spotkanie pod względem bramek. Największym atutem zarówno gospodarzy jak i zespołu przyjezdnych jak solidna gra taktyczna. Te drużyny dobrze wiedzą co mają robić na boisku i to potwierdzają w każdym elemencie. Schematy gry mają wypracowane i przekładają to na mecz.

Cracovia cel nadrzędny na ten sezon już osiągnęła, czyli udało im się wywalczyć grę w grupie mistrzowskiej. Jednak na pewno pewno jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Lechia natomiast walczy o tytuł Mistrza Polski.Jednak cały czas czują oddech Legii, nad którą mają zaledwie trzy punkty przewagi nad Wojskowymi i każda strata punktów dla nich może okazać się niezwykle bolesna.

Szukasz darmowych streamów online? Obejrzyj mecze online za darmo na meczyki.net.pl

MeczTyp KursBukmacher
Piast Gliwice – korona KielceHT/FT – 11.44STS
Cracovia – Lechiaunder 2.51.55STS
Poprzedni artykułWiększe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet
Następny artykułHappy Hours z Fortuną – 18 kwietnia (czwartek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.