Nie posiadasz konta u bukmachera BetClic? Jak nie, to jest to dobra okazja, żeby je otworzyć. Ponieważ ten operator zaczyna dopiero swoją działalność na polskim rynku i ma już na start bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają kona u bukmachera BetClic.

Chcąc otrzymać bonus równowartości depozytu wystarczy wykonać dwa proste kroki. Pierwszy z nich to dokonanie rejestracji na stronie bukmachera BetClic. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i trudny. Zajmie użytkownikowi dosłownie chwilę.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. Bukmacher BetClic w zamian przyzna bonus równowartości depozytu, np. użytkownik wpłacić 700 PLN, druga taka sama kwota tylko, że w formie środków bonusowych trafi w prezencie na konto gracza. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

darmowa kasa u legalnego bukmachera bez wpłaty

Bonus trafi na konto gracza automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty zaksięgowanej po rejestracji konta.

A co jeszcze ciekawego oferuje bukmacher BetClic?

Nie da się ukryć, że bukmacher dopiero rozpoczyna swoją działalność na polskim rynku i z tygodnia na tydzień będzie oferował swoim graczom ciekawe bonusy i promocję, więc dobrze już mieć konto u tego operatora.

Poza tym gracze, którzy już dzisiaj posiadają konto u tego tego operatora w pełni legalnie i to na żywo mogą korzystać z TV BetClic i to bez dokonania żadnej wpłaty.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPuchar Narodów Afryki. Pewny typ na dzisiaj za darmo: Madagaskar – Tunezja- 11 lipca (czwartek)
Następny artykułPuchar Narodów Afryki skuteczne pewniaki na dzisiaj za darmo – 14 lipca (niedziela)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.