Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy za rejestrację dla nowych graczy. Wystarczy przejść poprawnie weryfikację danych, aby cieszyć się z darmowych środków i to bez depozytu.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty od bukmachera TOTALBet.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty od bukmachera TOTALBet.

Każdy użytkownik, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera TOTALBet może skorzystać z tej promocji.

Chcąc otrzymać darmowy bonus bez depozytu nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

Warunek podstawowy tej akcji jest to założenie konta u bukmachera TOTALBet, a także poprawnie przejść proces weryfikacji danych.

W zamian operator przyzna darmowy bonus na grę i to bez dokonania żadnego depozytu.

Bonus za rejestrację bez wpłaty u bukmachera.

Bonus trafi na konto gracza po weryfikacji danych przez bukmachera. W każdym momencie można sprawdzić, czy środki trafiły na konto. Należy kliknąć w zakładkę „Moje konto”, a następnie „freeet”.

Po otrzymaniu środków można w pełni korzystać z oferty bukmachera i zakładać zakłady. Jednak chwać zawrzeć kupon za środki bonusowe to kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet” należy ją zaznaczyć chcąc zagrać za środki bonusowe.

Freebet od TOTALBet

Bonus za depozyt do 500 PLN

Poza tym bukmacher TOTALBet zwiększa depozyt dla swoich graczy. Wystarczy dokonać pierwszej wpłąty, aby cieszyć się z darmowych środków. Ponieważ operator przyzna równowartość wpłaty! Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia z French Open: Mahut – Kohlschreiber – 29 maja (wtorek)
Następny artykułPewny typ dnia z tenia Torebko – Ramos – Vinolas
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.