W środę 3 lipca rozpoczną się spotkania drugiej rundy Wimbledonu. Jedno z tych pojedynków zostanie rozegrane pomiędzy Wawrinką, a Opelką. Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta jest im popularny Stasiek, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Pewniaki za darmo z Wimbledonu na dzisiaj

Pewniaki za darmo z Wimbledonu na dzisiaj

Obaj zawodnicy nie grają zbyt dużo na trawie, nie da się ukryć, ze na nawierzchnia nie leży jednemu, ani drugiemu. Lecz trzeb przyznać, że znacznie lepszym zawodnikiem jest Szwajcar i to właśnie on powinien dyktować tempo spotkania. Wawrinka ma dobą okazję na poprawienie swojego wyniku z poprzednich sezonów, gdzie to najdalej doszedł do drugiej rundy.

Przed tym turniejowym grał jedynie w Londynie, gdzie to odpadł w drugiej rundzie po spotkaniu z Mahutem, gdzie to przegrał trzeci set po TB.

„Wawrinka nie tylko jest bardziej doświadczonym zawodnikiem, ale też i bardziej wszechstronnym. Swoje możliwości i potencjał powinien potwierdzić podczas tego pojedynku, a niewątpliwie stać jego na takie osiągniecie.” – pisze ekspert tennispicks.info

Opelka w pierwszej rundzie pokonał bez większych problemów Stabe, ale nie można do tego pojedynku zbyt dużej uwagi przywiązywać, ponieważ rywal nie był w żadnym wypadku wymagającym. Jednak nie a się ukryć, ze było to bardzo ważne zwycięstwo dla tego zawodnika, ponieważ we wcześniejszych pojedynkach przegrał i tylko w pierwszych rundach.

Patrząc na ostatnie miesiące w wykonaniu tego zawodnika to największy swój sukces osiągnął w Miami, gdzie to doszedł do trzeciej rundy!

Reasumując, Wawrinka na pewno nie znajduje się obecnie w swojej najlepszej formie, a do tego na trawie nie gra mu się zbyt dobrze, ale nie powinien mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa podczas tej potyczki.

Spotkanie  Wawrinka – Opelka  możesz obejrzeć w pełni za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Wawrinka – Opelka11.32STS
Poprzedni artykułPewniaki z tenisa za darmo : Cilic – Mannarino – 1 lipca (poniedziałek)
Następny artykułBonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt u bukmachera STS
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.