Najwięcej ludzi w naszym kraju interesuje się bez wątpienia piłką nożną. Przed ekrany telewizorów przyciągają również skoki narciarskie, mecze siatkówki, czy zawody żużlowe. Legalni bukmacherzy oferują możliwość obstawiania nie tylko najbardziej popularnych sportów, ale również tych niszowych. Dlaczego warto się nimi zainteresować, a nie skupiać swoją uwagę tylko na najpopularniejszych dyscyplinach? Zapoznajcie się z kilkoma naszymi wnioskami dotyczącymi tego tematu.

niszowe dyscypliny do obstawiania
Co obstawiać w zakładch bukmacherskich?

Łatwiej znaleźć wysokie kursy

Jeśli chodzi np. o najważniejsze mecze piłki nożnej, które są rozgrywane na Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, w Lidze Mistrzów itp. to trudno jest znaleźć potyczki, w których kursy są wystawione nieodpowiednio. Buki bardzo dobrze znają się na tych dyscyplinach. Mają swobodny dostęp do wielu kluczowych informacji, które wpływają na to, że kursy na gospodarza w ostatnich dniach zmalały, a poszły w górę na gości – może to być związane z tym, że w szeregach przyjezdnych zabraknie najlepszego strzelca, czy panuje kiepska atmosfera ze względu na zaległości z wypłatami itd.

Warto zainteresować się dyscyplinami niszowymi, których nie brakuje w ofercie legalnie działających bukmacherów na terenie Polski, ponieważ tam jest stosunkowo większa szansa na to, żeby znaleźć wyższe kursy. Jeśli np. ktoś jest fanem lotek, to może obstawiać darts. W Anglii, czy Holandii to sport bardzo popularny. U nas zdecydowanie mniej. Perfekcyjna znajomość tej dyscypliny, jej zasad oraz śledzenie na bieżąco wszystkich najważniejszych newsów to szansa, aby zdobyć pewną przewagę nad bukmacherem i znaleźć kursy, które w rzeczywistości powinny być nieco niższe.

sts darmowy freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba wybrać bukmachera z szeroką ofertą

Samo podejście do tej sprawy w ten sposób to tylko jedna strona medalu. Trzeba także znaleźć takiego bukmachera, który będzie oferował możliwie jak najwięcej zdarzeń w obrębie konkretnej dyscypliny sportowej. Piłka nożna jest najpopularniejsza, dlatego nie brakuje różnych zakładów – nie tylko na zwycięzcę spotkania, ilość bramek, handicapy itp. Uwzględniając sporty niszowe aż tak dobrze nie jest.

Każdy zawodnik musi zatem rejestrować się w takim bukmacherze, gdzie oferta będzie możliwie najbardziej urozmaicona. Im większa ilość zakładów na pojedyncze spotkanie, tym przecież większa szansa na to, aby znaleźć dobry kurs, który ma stosunkowo duże szanse na powodzenie. Z drugiej strony nie można wybierać pierwszego z brzegu bukmachera – trzeba decydować się na legalne firmy hazardowe, które posiadają doświadczenie i są oceniane jako wiarygodne przez hazardzistów.

Jakie są minusy?

Typowanie dyscyplin niszowych ma też pewne minusy. Jeden z nich już znacie, to po prostu dość wąska oferta w przypadku niektórych bukmacherów. Ponadto jest również gorszy dostęp do wszystkich informacji. Na temat piłki nożnej powstaje mnóstwo artykułów, ale o niszowych dyscyplinach pisze się już sporo mniej. W związku z tym przydaje się znajomość języków obcych. Niektórzy bukmacherzy mogą też nakładać limity na graczy, którzy będą wygrywali spore pieniądze na konkretnej dyscyplinie.

Następny artykułSerie A: Chievo – Milan – 9 marca
Legalni bukmacherzy online w Polsce. Darmowe promocje i bonusy za darmo bez depozytów. Kod promocyjny do bukmacherów online: BETONLINE.