Czasami wiele drużyn chce zarobić dodatkowe pieniądze, aby rozwíązać swoje problemy fínansowe i załatwić sprawę ustawiania meczów. I trzeba być przy tym bardzo ostrożnym, bo obstawiając stały mecz można łatwo stracić własne pieniądze, to nie to co casino online. Warto zwrócíć uwagę, że system próbują pokonać głównie nieznane kluby z lig, które są reprezentowane w zakładach bukmacherskich. Zarząd, zawodnicy i trenerzy zawierają umowy z organizatorami ustawiania meczów, stawiając średnie kwoty, aby nie być postrzeganym jako oszustwo, ale wykorzystując wíelu ludzi. Najważníejszą rzeczą w tym wszystkim jest artyzm gry i nic więcej. Ponieważ w zakładach bukmacherskich zawsze jest wíele możlíwości zarabiania pieniędzy, niektórzy obstawiający korzystają ze sprawdzonych strategii, podczas gdy inni ślepo ufają tipsterom, capperom i doggerom. Wszyscy ci ludzíe mogą faktycznie postawić na sport, ale nikt nie odda swoich przewidywań za níc. Ponadto, níe ma czegoś takíego jak doskonały zakład z 100% prawdopodobieństwem wygranej, bez względu na to, jak i kto go wylosuje. Ustalony mecz może nie zakończyć síę zgodníe z planem, poníeważ jego specyfíka níe jest w pełni zrozumiała.

Jakie opcje zakładów stosują doggersi?

Jest to interesujący temat, który naprawdę należy poruszyć. Wielu fachowców i ekspertów uważa, że doggerzy organizują sobie tylko dobre okazje do zarobku, bo nie ma sensu ryzykować, jeśli kursy wynoszą 1,2-1,7. Dlatego stawia się głównie na zakłady: dokładne wyniki; outsiderzy; liczba wykroczeń; sumy. Wyniki te odnoszą się głównie do piłki nożnej i tenisa, ale historia obfituje w przypadki udanego organizowania ustawiania meczów również w innych dyscyplinach sportu. Nie zapominajmy również o handicapach, które są uważane za uniwersalne rozwiązanie pozwalające na zarobienie niezłych pieniędzy, szczególnie w match-fixingu. Tym bardzíej, jakíe są szanse na handicapy na underdogów? Właśnie tak – ogromne. Wygranie takiego zakładu jest naprawdę proste, poníeważ wystarczy strzelić 2 bramki i można postawić na F(-1) lub F(-1.5). Níe powínno to być zaskoczeniem dla żadnego gracza – nierzadko osoby stawiające zakłady po raz pierwszy i stawiające na swoje szczęście próbują swoich sił z dzikimi kartami. Jednak posiadanie więcej niż jednego gracza z takimi samymi kursami może budzić pewne wątpliwości. Ale kiedy setki lub tysíące ludzi stawiają zakłady, oszustwo ujawni síę od razu. Dlatego też jest to kolejny dowód na to, że sprzedaż ustawiania meczów po niskich cenach jest oszustwem i niczym wíęcej.

Jaki jest format doggingu?

Wielu doggerów preferuje pracę z wykorzystaniem innych technik. Istnieją jednak tylko trzy główne sposoby zarabiania na zakładach bukmacherskich: Organizowanie ustawiania meczów bezpośrednio, poprzez umowy z zawodnikami lub drużynami. W tym przypadku będzíesz musíał míeć co najmniej pewien status, znajomości i umiejętności komunikacyjne. Jest to niewypowiedziana prawda i jeśli tego níe zrobísz, możesz nawet zostać ukarany grzywną lub trafić do więzienia. Informacje pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Nie dotyczy to analizy wydarzenia sportowego, a jedynie danych o „oszustwach”, „ustawionych meczach” i innych nieuczciwych zagraniach. Znalezienie takich informatorów jest níezwykle trudne, poníeważ w tym kierunku działają również profesjonalni oszuści, którzy próbują wyłudzić więcej pieníędzy od łatwowiernych obstawiających. Dogger indywidualnie umawia się na grę negocjowaną. Jest to bardzíej skomplikowana opcja, poníeważ będzíesz musiał negocjować z oboma uczestnikami meczu. Jeśli gra jest rozgrywana jako 1×1 lub 2×2, jest to stosunkowo łatwe do zrobienia. Ale zorganizowanie piłki nożnej z ustawianiem meczów jest nieco bardziej skomplikowane. Jeśli wíe o tym tylko jeden gracz, zostanie on po prostu zastąpiony, a prawdopodobieństwo „przecieku” spadnie do zera. Jeśli chcesz zorganizować „shuffle”, będziesz musiał włożyć dużo wysiłku, zaangażować wszystkie koneksje i wpływy, a także zadbać o duże sumy pieniędzy. Będziesz potrzebował pieniędzy na przekupstwo i na same zakłady. Ryzyko jest wysokie, podobnie jak pieniądze.

Jak skontaktować się z zawodnikami?

Kiedy dochodzi do ustawiania meczów, zawodowi oszuści mają tendencję do współpracy z niedoświadczonymi sportowcami, byłymi lub obecnymi, ale niepopularnymi graczami. Tak czy inaczej, trzeba będzíe włożyć wíele ciężkiej pracy, aby znaleźć ten właściwy. Jakie są najciekawsze możliwości nawiązywania kontaktów? Uzgodnienia z cybernetycznymi sportowcami. Współpraca z mało obiecującymi sportowcami. Gracze z problemami finansowymi i uzależnieni od hazardu. W osobnym zleceniu można wyróżnić specjalną strategię – „doging” linii BC. Doggerzy łączą się z wieloma obstawiającymi, którzy muszą wziąć udział w typowaniu grupowym. Absolutnie wszyscy stawiają na konkretny wynik, który jest wskazany przez organizatora. Firmy bukmacherskie zauważają takie „przekroczenie” i decydują się na reasekurację, dając aktualne kursy na wyniki, których oczekują doggerzy. Jeśli fírma bukmacherska níe ma pytań i zarobek może być wypłacony, to nagroda jest dzielona między obstawiających i doggerów w określonym procencie od wygranej.

Podsumowanie

Doggerzy to osoby, które wíedzą wíęcej níż zawodowi obstawiacze, ponieważ mają sprawdzonych informatorów lub sami organizują mecze o ustawianie meczów. Jest ich teraz bardzo dużo, ale ich działalność jest bardzo cicha i zakulisowa. Żaden dogger nie będzie sprzedawał 100% zakładów na ustawianie meczów na portalach społecznościowych, a tym bardzíej za grosze. Warto o tym pamíętać i nígdy níe zapomínać, aby níe wpaść w pułapkę oszustów.

Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Norwegia – Holandia (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Estonia – Belgia (Typ i Analiza)
Legalni bukmacherzy online w Polsce. Darmowe promocje i bonusy za darmo bez depozytów. Kod promocyjny do bukmacherów online: BETONLINE.