W czwartek w ramach rozgrywek Energa Bastek Liga koszykarze GTK Gliwice podejmą zawodników Anwilu Włocławek. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

EBL: GTK Gliwice – Anwil Włocławek

EBL: GTK Gliwice – Anwil Włocławek

Wieczorne tarcie zapowiada się niezwykle emocjonująco i będzie ważne, dla obu klubów. Obie drużyny walczą bowiem o awans do fazy play-off. Gliwiczanie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli.

Na czwartkowy mecz powinni wystąpić wzmocnieni nowym rozgrywającym, Taylerem Personsem. Amerykanin w sobotę dotarł już na Górny Śląsk i w klubie bardzo na niego liczą. Zresztą klub rozwija się coraz bardziej. 

Być może w czwartek zagra też nowy chorwacki środkowy Mario Delas. Działacze dopełniają wszystkich formalności związane z transferem i być może zdążą przed meczem. Z kolei Anwil Włocławek pogrążony w kryzysie.

Niespodziewanie lokują się na czternastej pozycji w tabeli, jednak nie można ich lekceważyć, co pokazują choćby kursy, które to ich sytuują w roli faworyta. W ostatnich dniach właścicielom klubu udało się dojść do porozumienia z Ivanem Almeidą.

Lider zespołu pozostanie w klubie. To na pewno dobra wiadomość. Anwil ma potencjał, aby zajmować czołowe miejsce w lidze, ale ich dyspozycja jest przeciętna. GTK gra lepiej i wzmacnia się, a więc warto zagrać wysoki kurs w ich stronę.

MeczTypKursBukmacher
GTK Gliwice – Anwil Włocławek1(+7,5)1.45sts

Poprzedni artykułPremier Leaue: Sheffield Utd – Newcastle (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Tottenham – Fulham (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.