W niedzielę w ramach rozgrywek EFL piłkarze Aton Villa podejmą zawodników Manchester City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1.

EFL: Aston Villa – Manchester City

EFL: Aston Villa – Manchester City

Gospodarze tego meczu nie grają zbyt dobrze. Chociaż pokonali pewnie 5:0 w tych rozgrywkach Liverpool, rywale grali w tym spotkaniu w bardzo mocno rezerwowym składzie i śmiało można powiedzieć, że byłby trzeci garnitur Liverpoolu. Jednak później piłkarze Aston Villi wyeliminowali sensacyjnie bardzo mocne w tym sezonie Leicester i niespodziewanie znaleźli się w finale, gdzie jednak nie wiele osób daje im jakiekolwiek szanse na powodzenie.

W Premier League przegrali oni wszystkie trzy ostatnie mecze i w dalszym ciągu walczą w tym sezonie o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tracie sezonu ligowego drużyna Aston Villa przegrała z piłkarzami Manchesterem City aż 1:6 i trzeba przyznać, że byli tylko tłem dla znacznie lepszych rywali.

Manchester City ma swoje problemy, ale grają oni bardzo dobrze. Ich pechem jest po prostu fenomenalna dyspozycja piłkarzy Liverpoolu, którzy zdystansowali resztę drużyn w lidze angielskiej. Drużyna Guardioli miała bardzo trudną drugą do finału. W jej trakcie pokonała w tych rozgrywkach zarówno zawodników ChelseaLondydn, jak i Manchester United.

W obu dwumeczach byli zdecydowanie lepsi i na dystansie całego sezonu tylko piłkarze Liverpoolu są w stanie z nimi rywalizować. Dzięki temu lidze są na dobrej drodze do zapewnienia sobie drugiego miejsca. Nie da im ono jednak przepustki do rozgrywek Champions League. Co prawda przedstawiciele klubowi wierzą, że uda się odwołać od kary UEFA, ale wiele wskazuje na to, że przez dwa kolejne sezony nie zagrają w prestiżowych rozgrywkach.

Różnica poziomów obu klubów jest bardzo duża, a Aston Villa nie jest ostatnio nawet w dobrej formie i tak naprawdę pytanie brzmi jedynie ile bramek strzeli w tym spotkaniu Manchester City.

MeczTypKursBukmacher
Aston Villa – Manchester City 2(-1)1,45STS
Poprzedni artykułBundesliga: Hoffenheim – Bayern (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Cracovia – Wisła Kraków (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.