W czwartek w ramach rozrywek EFL Cup piłkarze Lincoln podejmą zawodników Liverpoolu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

EFL Cup: Lincoln – Liverpool

EFL Cup: Lincoln – Liverpool

Lincoln to oczywiście zespół, który jest skazywany przed rozpoczęciem tego meczu na pożarcie przez rywali. Grają oni w rozgrywkach League One. Początek sezonu w ich wykonaniu jest całkiem udany. 

Wygrali dwa pierwsze mecze i mogą, chociaż marzyć o tym, aby powalczyć z Liverpoolem. Przede wszystkim zależy im jednak na awansie w rozgrywkach ligowych, a mecz z Liverpoolem ma być tylko wartościowym doświadczeniem.

Liverpool to oczywiście jedna z najsilniejszych drużyn w Europie. W tym sezonie podobnie jak w poprzednich chcą powalczyć o trofea, we wszystkich rozgrywkach, jakich uczestniczą, ponieważ pozwala na to ich potencjał kadrowy.

W Premier League zanotowali jak dotąd dwa zwycięstwa. W pierwszym meczu nie zachwycili, ale w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe zawodników Chelsea Londyn 2:0 i pokazali się w tym z bardzo dobrej strony.

Zawodnicy The Reds nie powinni się specjalnie forsować w takim spotkaniu, w którym wystarczy strzelić jedną, dwie bramki by móc kontrolować to starcie. W dodatku w tym meczu powinno zagrać kilku rezerwowych, a więc w spotkaniu pewnie nie padnie wiele bramek.

Zawodnicy Liverpoolu są zdecydowanymi faworytami tego starcia, ale z drugiej strony nie powinni się specjalnie forsować. W tym meczu powinno zagrać kilku rezerwowych, a więc wygrają bez wielkiej przewagi.

MeczTypKursBukmacher
Lincoln – Liverpool-4,51,25STS
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Stroitel Minsk – Jastrzębski Węgiel (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Wisła Płock – Warta Poznań (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.