W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Jagiellonii podejmą zawodników Pogoni. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Jagiellonia – Pogoń Szczecin

Ekstraklasa: Jagiellonia – Pogoń Szczecin

Jagiellonia zawodzi w tym sezonie na całej linii. Obecnie po dwudziestu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwadzieścia pięć punktów i lokują się na dwunastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjdzie z piłkarzami Zagłębia Lubin. Przegrali ten mecz 0:3 i był to ich piątym mecz z rzędu bez zwycięstwa. W ich drużynie kontuzjowani są Bodvarsson, Kadlec i Prikryl.

Pogoń za to w tym sezonie zachwyca. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu rozegranych meczach trzydzieści pięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Lecha Poznań. Przegrali ten mecz 0:1 i niestety był to ich czwarty kolejny mecz bez zwycięstwa. W ich zespole kontuzjowany jest jedynie Turski.

Oba zespoły będą w tym meczu zmotywowane, ponieważ ich ostatnie wyniki pozostawiają wiele do życzenia. Jagiellonia musi gonić czołówkę, a Pogoń wciąż może zaatakować lidera. Obie drużyny postarają się o zwycięstwo, więc kilka goli może w tym meczu paść.

MeczTypKursBukmacher
Jagiellonia – Pogoń Szczecin+1,51,31Fortuna
Poprzedni artykułLiga Europy: AS Roma – Szachtar (Typ i Analiza)
Następny artykułLigue 1: Reims – Lyon (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.