W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Korony Kielce podejmą zawodników Piasta Gliwice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję przeprowadzą CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Korona Kielce – Piast Gliwice

Ekstraklasa: Korona Kielce – Piast Gliwice

Korona Kielce to klub, który od lat budowany jest bez ładu i składu. W tym sezonie wiele osób uważa, że pożegnają się z Ekstraklasą. Obecnie po dwudziestu siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów i lokują się na czternastej pozycji w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce pozytywnie zaskoczyli. Ograli w meczu wyjazdowym piłkarzy Wisły Płock 4:1, prezentując się zdecydowanie lepiej od rywala. W kolejnym meczu czeka ich trudy test.

Piast Gliwice to aktualny mistrz, który co prawda nie ma olśniewającej kadry, ale Waldemar Fornalik robi w tym klubie fantastyczną robotę. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu siedmiu rozegranych meczach czterdzieści punktów.

W ostatnim meczu zdeklasowali u siebie zawodników Wisły Kraków. Piast był w tym meczu bezbłędny i trzeba przyznać, że Wisła była w tym starciu bezradna. Było to trzecie kolejce zwycięstwo Piasta i na pewno liczą oni na kolejce dobre wyniki.

W rundzie jesiennej piłkarze Piasta Gliwice wygrali u siebie z zawodnikami Korony Kielce 1:0. W kolejnym meczu powinno paść więcej goli. Oba zespoły pokazały w pierwszych meczach bardzo dobrą grę ofensywną, w pierwsze mecze po przerwie będą sprzyjały wielu golom, więc myślę, e w piątkowym meczu przynajmniej dwa zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Korona Kielce – Piast Gliwice+1,51,41Fortuna
Poprzedni artykułI liga: Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie B-B (Typ i Analiza)
Następny artykułI liga: Podbeskidzie B-B – Bruk-Bet T. (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.