W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Lecha podejmą zawodników Jagiellonii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok

Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok

Lech Poznań nie gra rewelacyjnie, ale wydaje mi się, że wyszli z kryzysu. Obecnie po dwudziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów i lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Piasta Gliwice. Zremisowali ten mecz bezbramkowo i było to ich czwarte spotkanie z rzędu bez porażki. W ich drużynie kontuzjowany jest Katcharava.

Jagiellonia Białystok ma z kolei głęboki kryzys, za który posadą zapłacić trener Zając. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach dwadzieścia pięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Pogoni Szczecin. Polegli w nim 0:1 i była to ich trzecia kolejna porażka oraz szósty mecz z rzędu bez zwycięstwa. W ich zespole kontuzjowany jest Kadlec, a Pospyisil musi pauzować za czerwoną kartkę.

Przed tym meczem nie trudno wskazać faworyta. Zgodzę się, że Lech jest daleko od optymalnej formy, ale widać po drużynie zaangażowanie. Mają na tyle mocny skład, że po prostu dobra dyspozycja wystarczy, aby w tej lidze punktować. Z kolei Jagiellonia jest w totalnej rozsypce i Lech ma ogromne szanse, aby odnieść kolejne zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok11,57Fortuna
Poprzedni artykułLiga Europy: Rangers – Slavia Praga (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.